Google Plus Linkedin FaceBook  
صفحه نخست   صفحه نخست    درباره ما   درباره ما    فعالیت های شرکت   فعالیت های شرکت    نمایندگی Cofeal    نمایندگی Cofeal     گالری   گالری    دانلود   دانلود    ثبت سفارش   ثبت سفارش    جستجو   جستجو    تماس با ما   تماس با ما    English   English   

مشاوره کشت   

مشاوره کشتمشاوره کشت
مشاوره درتمامی مراحل کاشت ،داشت وبرداشت
شرکت برگ سبز مشتاق افتخار دارد که به همت ، 
تجربه و دانش کارشناسان مجرب خود از زمان آماده -
سازی زمین تاعرضه محصول به بازار،مشاوری مطمئن
درکنار کشاورزان محترم و زحمتکش باشد.    

کاهش هزینه های تولید و سلامت محصول در گلخانه میسر نمی گردد مگربا سازه و تجهیزات به روز و با تکنولوژی مدرن. سازه های مدرن باعث کاهش مصرف انرژی و کاهش خطر آفات و امراض می گردند؛ همچنین می بایست در برابر باد و طوفان و سایر عوامل نامساعد محیطی مقاومت و ضمانت داشته باشند. تجهیزات مدرن موجبات اتوماسیون بیشتر و کنترل بهتر شرایط محیطی را فراهم می آورد.

کشور ایران با توجه به اینکه از دیر یا زود به سازمان تجارت جهانی (WTO) خواهد پیوست، لذا ناگریز است تا قبل از پیوستن به این سازمان تولیدات گلخانه ای و باغبانی را به استاندارد جهانی برساند. تولیدات باغبانی کشور ترکیه هم اکنون دو برابر کشور ایران می باشد که این خود هشداری بس جدی، جهت ارتقای بخش باغبانی خصوصا صنعت گلخانه می باشد. واردات انواع میوه و تره بار خصوصا در سال های شاهدی بر صحت این ادعای فوق است و با توجه به پتانسیل های موجود کشورمان، هنوز می توانیم کمبود ها را جبران کنیم (چه در بخش باغات و چه در بخش گلخانه ها که نیاز مبرم به تکنولوژی روز دارند) ولی پیش از آنکه دیر شود.

   
     

  عناوين مرتبط :تماس با ما درباره ما گالری عکس خدمات محصولات