Google Plus Linkedin FaceBook  
صفحه نخست   صفحه نخست    درباره ما   درباره ما    فعالیت های شرکت   فعالیت های شرکت    نمایندگی Cofeal    نمایندگی Cofeal     گالری   گالری    دانلود   دانلود    ثبت سفارش   ثبت سفارش    جستجو   جستجو    تماس با ما   تماس با ما    English   English   

فعالیت های شرکت  تاسیسات و تجهیزات  انرژی سیوینگ

فعالیت های شرکت ، تاسیسات و تجهیزات ، انرژی سیوینگ


سیستم سایبان و حفاظ حرارتی (شیدینگ)

با استفاده از این سیستم می توان هزینه های مربوط به گرمایش و خنک کنندگی را به صورت ملموس کاهش داد. این پرده ها مرکب از الیاف آلمینیوم و پلی اتیلن هستند که الیاف آلمینیومی جهت سایه اندازی به کار می روند و می توانند اشعه های خورشید را منعکس کنند و الیاف پلی اتیلن مانع خروج گرما از گلخانه می شوند.

energy saving 1


پهن کردن پردهای سایبان که بخش مهمی از نور خورشید را بلوکه می کند و موجب کاهش فتوسنتز می شود، حتی در گرمترین مناطق، نباید در تمام طول روز و بعضی از ماه های سال انجام شود. این پرده ها باید زمانی پهن شوند که انرژی خورشیدی بیش از حد باشد.

توری شید ذخیره انرژی در انواع مختلف در بازار موجود است که اکثر آنها با نخ مصنوعی و نوار آلومینیم بافته شده اند. ترکیب، شکل و ضخامت نخ ها متفاوت است که هر کدام دارای خواص متفاوت می باشد؛ همچنین پرده هائی هم وجود دارند که نوارهای آلومینیومی با هم بافته می شوند و یا با نوار پلاستیکی بافته می شوند(پلی استر یا پلی اتیلن، یک در میان با آلومینیم).

به همین ترتیب، پرده های حرارتی ذخیره انرژی می توانند در رابطه با امکان عبور هوا از بین نوارهای آلومینیومی، باز یا بسته باشند. پرده های آلومینیمی باز به لحاظ امکان عبور هوا از لابلای نوارها و تخلیه رطوبت و مشخصات حرارتی که در طول شب اشعات IR را بداخل گلخانه منعکس می کنند، دارای امتیاز هستند. پرده های بسته از پرت حرارتی از طریق مجاورت گرما در هوا و همچنین کاهش حجم هوای مورد گرمایش گلخانه موجب ذخیره انرژی در سیستم گرمایشی می شوند.

شید ذخیره انرژی توسط سیستم ریل ، چرخ دنده و موتوری  بصورت رفت و برگشت باز و بسته می شودکه قابلیت اتصال به کامپیوتر کنترل اقلیم را نیز دارد.


سیستم مکانیزاسیون پرده های حرارتی آلومینیومی

سیستم حرکتی شید باید از قطعات ثابت و متحرک استاندارد با کیفیت بالا ساخته شده باشد.  دقت در نصب صحیح سیستم با رعایت فواصل دقیق جهت انجام وظیفه صحیح سیستم دارای اهمیت زیادی است.

سیستم تجهیزات شید شامل پروفیل های قوطی نگهدارنده سیستم، محور انتقال حرکت، موتور گیربکس، لوله های آلومینیمی و آهنی، ریل، نخ پلی استر، سیم گالونیزه و غیره می باشد.


energy saving 2 
 


                       

  عناوين مرتبط :

    پوشش


تماس با ما درباره ما گالری عکس خدمات محصولات