Google Plus Linkedin FaceBook  
صفحه نخست   صفحه نخست    درباره ما   درباره ما    فعالیت های شرکت   فعالیت های شرکت    نمایندگی Cofeal    نمایندگی Cofeal     گالری   گالری    دانلود   دانلود    ثبت سفارش   ثبت سفارش    جستجو   جستجو    تماس با ما   تماس با ما    English   English   

فعالیت های شرکت  تولید قطعات  آبرو (ناودان)،کمان ها و فیکسچر پلاستیک

فعالیت های شرکت ، تولید قطعات ، آبرو (ناودان)،کمان ها و فیکسچر پلاستیک

آبرو ( ناودان )

ناودان ها برای انتقال آب باران نصب می شوند و همچنین متصل کننده قوس ها و نگهدارنده ی پوشش می باشند . میزان آب باران جمع شده از سقف گلخانه قابل توجه است و باید سیستمی باشد که این آب اضافی را خارج کرده و در غیر اینصورت جمع شدن آب مشکلاتی را برای گلخانه ایجاد خواهد کرد.

ناودان ها، پروفیل های ساخته شده ای از جنس ورق با ضخامت 5/1 میلیمتر و پوشش گالوانیزه بوده که طول این پروفیل ها 10/6 متر بوده كه در طول گلخانه و بر روی سرستون ها نصب شده و باعث هدایت آب باران سقف به سمت نهرهای كناری گلخانه می گردد. ضمنا ناودان ها نقش استحكامی بسزایی در سازه داشته، همچنین جایگاهی است جهت حركت به منظور فعالیت هایی كه بر روی گلخانه و پلاستیك سقف انجام می پذیرد.

لازم به ذكر است، به دلیل اینكه این پروفیل توسط ورقی به عرض 50سانتی متر و 6خم در طول 10/6متر شكل گرفته استحكام بالایی داشته، مضاف برآن چون ستون های سازه این شركت به فاصله 3متر از یكدیگر قرار می گیرند هیچ بار سازه ای در جهت زمین به این ناودان وارد نیست. ناودان ها به اندازه 10سانتی متر بر روی یكدیگر اورلب شده و توسط پنج پیچ و مهره 10 به یكدیگر فیكس می شوند، كه به واسطه چسبی كه قبلا بین دوقطعه ریخته شده، آب بندی می گردد. 

ab-ro


کمان ها

كمان ها از نوع لوله گالوانیزه با قطر 60 میلیمتر و به ضخامت 2.3 میلیمتر كه به فاصله 3متر (برابر فاصله ستون ها) از یكدیگر قرار می گیرند.

اجزای اصلی (خرپایی) كمان ها تشكیل شده از دو كمان به قطر 60 میلیمتر و طول 5.5 متر كه توسط سرستون ها و یك واسطه فولادی به یكدیگر متصل شده و دوسر دیگر كمان توسط وتری با لوله به قطر 42 میلیمتر و ضخامت 2.0 میلیمتر به یكدیگر متصل شده و واسطه هایی به صورت خرپا بین كمان و وتر از جنس لوله به قطر 2.5 میلیمتر و ضخامت 2.2 به فرم M جهت استحكام ایفای نقش می كند.

kaman

  فیکسچر پلاستیک

فیكسرها لوله هایی هستند به قطر 35 میلیمتر و 25 میلیمتر كه در طول گلخانه به سازه نصب شده و در داخل بوشن های حالت دورانی دارند، پلاستیك گلخانه توسط زهواره های گالوانیزه و پرچ به این لوله ها نصب و با چرخش لوله ی پلاستیك حداقل دو دور كامل در اطراف لوله پیچیده می شود و باعث سفت شدن و كشیده شدن پلاستیك بر روی سازه می شود.

مزیت این روش نصب به دیگر روشهای نصب پلاستیك، اطمینان خاطر داشتن از محكم بودن جایگاه نصب پلاستیك بوده و همچنین قدرت مانور بالای این روش جهت تنظیم كشش پلاستیك در فصول مختلف و مقرون به صرفه بودن، تعمیر و نگهداری آن در دوره های بعدی و امكان تعویض پلاستیك است.

 fix


                         

  عناوين مرتبط :

    پوشش


تماس با ما درباره ما گالری عکس خدمات محصولات